Pomoc

Powierzchnia produktu zachowuje piękny wygląd na lata i w standardowych warunkach użytkowania wymaga jedynie odrobiny pielęgnacji.

Inbalia_instrukcja pielęgnacji i czyszczenia

Montaż naszych produktów jest łatwy i intuicyjny. Wanny mają odpowiednio zaprojektowane dna, dzięki czemu nie trzeba podkuwać posadzki pod instalację syfonu.
W zestawie z wanną dołączony jest syfon klik-klak w wykończeniu chrom, a za dodatkową opłatą możesz zamówić białe wykończenie klik-klak spasowane z wykończeniem produktu w macie lub połysku. Podobnie do umywalki posiadamy niezbędne akcesoria – spusty i syfony w wykończeniu chrom i białym. Wszystkie możesz zamówić w salonie razem z produktami Inbalia.

Inbalia_montaż wanny wolnostojącej

Inbalia_montaż wanny przyściennej

Inbalia_montaż umywalki

Inbalia_montaż umywalki wolnostojącej

Inbalia_montaż umywalki wolnostojącej

Każdy klient może zamówić usługę wycięcia otworów na baterie w półkach naszych wanien przyściennych. Wypełnij formularz specyfikacji otworów dla Twojej baterii i złóż go razem z zamówieniem na wannę w swoim salonie.
Wycinamy także otwór w ściance umywalki wolnostojącej Samoa – niezbędny do podłączenia odpływu kanalizacji w ścianie jeśli w Twojej łazience nie ma wyprowadzenia w posadzce.
Wypełnij formularz wycięcia otworu i złóż go razem zamówieniem na umywalkę Samoa w Twoim salonie.

Inbalia_ formularz wycięcia otworów w wannie

Inbalia_ formularz wycięcia otworu w umywalce wolnostojącej

Na wszystkie nasze produkty obowiązuje 5 lat gwarancji.

Inbalia_warunki gwarancji

Drobne uszkodzenia i rysy można za pomocą zestawu naprawczego Aquastone naprawić samodzielnie. Nie oznacza to, że nasze produkty są łatwo narażone na uszkodzenia, wręcz przeciwnie – powłoka ochronna jest twarda i odporna na zarysowania. Przewagą jaką daje nasza technologia jest naprawialność powierzchni w przypadku wystąpienia mechanicznych uszkodzeń. Żaden inny materiał, ani ceramika, ani stal, ani akryl nie jest naprawialny. Tylko życie naszych produktów możesz wydłużyć z pomocą zestawu naprawczego – zamów go w swoim salonie.

 

Wszystkie reklamacje produktów zakupionych w salonach należy zgłosić w salonie, w którym został dokonany zakup. Sprzedawca ma obowiązek przyjąć reklamację i wypełnić z klientem odpowiedni formularz reklamacyjny.

Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty dopuszczenia do użytkowania. Atest Higieniczny DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH umywalka DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH wanna